Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

AKKAYA GROUP 1992 yılında kurulmuştur. İnşaat, mühendislik, mimarlık, harita imar, iç mimari, tasarım, dekorasyon ve müteahhitlik hizmeti veren bir firmadır. 2005 yılında yapısal yenilenmesini güncelleyerek, 2006 yılında Yatırım-Danışmanlık sektörlerinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu nedenle 2007 yılında tüm iş kollarını mühendislik, mimarlık, harita imar, mobilya, doğrama- dekorasyon, emlak, inşaat, turizm, ithalat, ihracat şirketi olarak bir Akkaya Group çatısı altında toplamıştır. 2016 yılında ‘AGAS PROJE YATIRIM DANIŞMANLIĞI A.Ş’ firması ile proje ve yatırım danışmanlığı işlerinde çözüm ortağı olarak, birlikte çalışmaya başlamıştır. Her geçen gün müşteri portföyünü genişleten ve yeni projeleri hayata geçiren Akkaya Group ve AGAS, müşterilerine uygun ve sağlıklı çözümler üretebilmek için araştırmacı ve seçici olmayı ilke edinmiş bir proje yatırım ortaklığı yürütmektedir.

AKKAYA GROUP ve AGAS firmaları kuruluşlarından bu zamana kadar getirdiği deneyim ve çözüm ortağı yaklaşımıyla, hizmet verdiği projelere ciddi katkılar sağlamaktadır. Hizmet verimliliğini arttırmak için iş gücüne de sürekli yatırım yapmaktadır.

Sunduğu hizmetin kalitesini ve sürekliliğini sağlamak amacı ile Toplam Kalite Yönetim Sisteminin, ilke ve kriterlerini uygulayıp, üstlendiği projelerde ve işleyişlerinde profesyonelce uygulamaktadır.
Bu yaklaşım ve gösterilen performans sonucu üstlenilen her proje geliştirilerek, uzun yıllar boyunca başarıyla sürdürülmektedir. Partner olan yatırım ortakları için inovasyonun, hız ve kalitenin, öneminin gerekliliğini iyi özümsemiş ve bu yaklaşımla koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, hizmet sunan Akkaya Group ve AGAS, sektörel gelişme ve küreselleşmenin doğal sonuçlarını önceden hesaplayarak, müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler üretmektedirler.

Her zaman sektörde ve iş dünyasında yaşanan değişimlere açık ve hazırlıklı aynı zamanda değerlerine de hep sadık kalmayı hedeflemiştir. Operasyonlarımızda hiçbir zaman müşteri odağını ihmal etmeyerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek, bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak ürün ve hizmeti sunmak bizler için esastır.
Akkaya Group, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı’nın (TEPAV), 2013 yılı araştırmalarında son 3 yıl resmi mali verilerine göre, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketinden biri olmuş, ayrıca %153 büyüme oranı ile Türkiye'nin en hızlı büyüyen 61 ve Antalya’nın birinci firması seçilmiştir.

Uzman Danışmanlık Programı

AGAS firması müşterilerine her koşulda akılcı çözümler üreterek, başarı yolunda rehberlik etmektedir. Mükemmelliğe olan bağlılığımızdan güç alarak müşterilerimizin, işimizden tamamen memnun olmalarını sağlamak için ekstra performans göstermekteyiz.
Profesyonel bir Proje Danışmanlık firması olarak, olumlu bir zihniyet sürdürmeye, bir amaca yönelik ortaklıklar oluşturmaya ve her zaman önemli sonuçlar için çabalamaya inanıyoruz. İlk danışma için, bugün bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizi, ihtiyaçlarınıza göre nasıl uyarlayabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

0
+

Yıllık Tecrübe

0
+

Müşteri

0
+

Tamamlanmış Proje

0
+

Ekip Üyesi

Vizyonumuz

Mineral Kent Projesi gelecek vizyonu yüksek bir projedir. Tasarımlar önümüzdeki 100 yıldan daha fazla zamanın ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Projede her bir detay, uzman kadrolarımızca hesaplanmıştır. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz projelerimizde ekonomik kaygı bulunmamaktadır. Uzman kadrolarımız tarafından hazırlanan SWOT analizleri ve maliyet/fayda analizleri doğrultusunda hazırlanmış olan projemiz kendi kendini finanse etme yetisine sahiptir. Güneş enerjisi ile kendi elektriğini üreten binalar tasarlanmıştır. Akıllı konutlar, akıllı işyerleri ve akıllı sosyal donatı alanları ile altyapı projelerinin sistemleri birbirine uyumlu olarak hazırlanmıştır. Binaların tümü yeni bir yaşam alanı ve akıllı şehir tasarımıdır.

Misyonumuz

Farklı kültürde yaşayan tüm insanların ortak talepleri Mineral Kent Projesi`nde uygulamaktır. Birlikte yaşamanın ve kültürlerarası hoşgörünün bir simgesi olarak proje, 21.yüzyılın toplumlarını birleştirecek olan temel prensipleri hayata geçirmek için dünyanın farklı yaşam alanlarını incelenerek hazırlanmıştır. Projede sürdürülebilirlik ilkesine uygun yenilenebilir enerji kaynakları aynı zamanda güvenlik, sağlık, iletişim, ulaşım, konfor gibi düzenli yaşam oluşturmada, akıllı şehir uygulamaları kullanılmıştır. Gereksiz ve fazla eşyaların karmaşıklığından arındırılmış, az olanın aslında çok olandan daha kullanışlı olduğu mantığını göstermek için tasarlanmıştır. Mineral Kent Projesi, sadeliğin ihtişamının anahtarını insanlara vermeyi misyon edinmiştir.

Stratejimiz

AGAS’ın ana stratejisi, ana faaliyet alanı olan her türlü proje sektöründe kendine özgü konumunu korumak ve güçlendirmektir. Şirketimizin gelişme ve büyüme stratejisi; sahada kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimi, ulusal ve uluslararası gelişme fırsatlarının görüldüğü, diğer iş alanlarında yatırım ortaklarıyla beraber kazanmaktır.

Referanslarımız